ÖZDEMİR İNŞAAT TİC. SAN. A.Ş.

Hakkımızda Ürünler Referanslar İletişim
www.e-erzurum.netUnutulmuş Erzurum'un sesi olmak için.
Hakkımızda
Ürünler
Referanslar
Iletişim

Hakkımızda


ŞİRKET PROFİLİ


     Özdemir İnşaat, 1962 yılında Erzurumun mahallebaşı semtinde O zaman ki keresteciler sitesinde “Kerestecilik ve Nakliyecilik” faaliyetlerini Özdemir Ticaret adı altında sürdürmeye başladı. 1986 yılında “inşaat malzemeleri satışını” da faliyetlerine ekleyen firmamız kurumsallaşma adına ilk adımını atarak Özdemir Ticareti 1993 yılında ÖZDEMİR İNŞAAT TİC. ve SAN. LTD. ŞTİ.'ne dönüştürdü.
     Üç ortaktan oluşan ve bir aile şirketi olan ÖZDEMİR İNŞAAT Erzurum' da 3.000
M2 si kapalı alan olmak kaydıyla 8.000 M2 alan üzerine, şehir merkezinde, tren yolu yanında
vagondan direkt iş yerine mal indirme imkanı olan bir sahada faliyetlerini sürdürmektedir.
   Müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı planlayan Özdemir İnşaat 3 kamyon, 2 forklift 2 otomobilden oluşan araç parkı, ile birlikte 10 tonluk 2 adet Elektronik kantar, 10 tonluk 1.000 m² alan üzerinde çalışan vinç ve yükleme bantları ile çalışmalarını sürdürmektedir.
    ÖZDEMİR İNŞAAT; teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, 10 bilgisayardan oluşan Bilgi İşlem altyapısına her yıl yatırım yaparak hem daha güvenilir, hemde daha hızlı hizmet üretmenin gayreti içindedir. Müşterilerimiz dinlendikleri yerden, kameralar sayesinde araçlarının yüklendiğini, yüklerinin kaç kilo geldiğini görebilme imkanına kavuşturuldu.
    ÖZDEMİR İNŞAAT; sektördeki önemli ve kaliteli firmaların bayiliklerini yaparak, bölgemize hem sektördeki yenilikleri hızla aktarıyor hem de kaliteli ürünleri sunuyor.
   ÖZDEMİR İNŞAAT; pazarlama bölümlerinin çalışmalarıyla bölgemiz de bulunan Ardahan, Artvin, Ağrı, Bayburt, Muş, Bingöl, Erzurum, Erzincan, Gümüşhane, Iğdır ve Kars gibi iller ve bu illerimizin İlçelerine dağıtım hizmetlerini yerine getirmektedir.
   ÖZDEMİR İNŞAAT; tedarikçilerini ve müşterilerine güven vermesi açısından finansman yapısını da güçlendirme adına ödenmiş sermayesini 1 trilyona çıkarması yanında, yine 1 trilyon ödenmiş sermayeli Hasan Aziz Özdemir İnşaat Ltd. Şti. adında ikinci firmayı kurmuştur.
    ÖZDEMİR İNŞAAT'a ozdemirinsaat@ozdemirinsaat.com adresinden ulaşabilirsiniz
 Copyright © 2006 e-erzurum.net